FAQ

Jedná se o přezdívku majitele. Dostal jí protože v devadesátých letech vydal, dnes už neexistující hudební skupině „Tom is my sugar“, cédéčko a dělal jim managera. Slovo agent bylo v té době frekventované, protože si všichni ujížděli na příběhu seriálu Twin Peaks, kde je hlavním hrdinou agent Cooper.

Jednoduše nám zavolejte nebo napište e-mail.

Sklo je nejvíce ušlechtilý materiál pro uchování piva.

Vzhledem k velikosti našeho pivovaru a množství prodaných lahví není celý proces zpětného výkupu lahví, jejich skladování a především mytí ekonomicky a také ekologicky výhodné. Sklo je recyklovatelný materiál, proto naše lahve prosím odkládejte do kontejnerů na sklo.

V našem pivovaru používáme naražeč tzv. žehličku, nebo-li fitink typ A (Flach).

Vratná záloha je 1500,-Kč

Tuto službu můžeme poskytnout, ale pouze po předchozí dohodě. Váš sud musí mít stejný naražeč, který používáme v našem pivovaru, tedy žehličku, nebo-li fitink typ A (Flach).

Od data výroby piva garantujeme trvanlivost 3 měsíce. Pivo musí být skladováno v chladu (ideálně do 8° C) a temnu. Trvanlivost piva také zkracuje jeho případné převážení a i krátkodobý pobyt na teplejším místě.

Ano.

Ano. Je dobré si ho s dostatečným předstihem rezervovat.

V nabídce je vždy alespoň jeden světlý ležák. Kolik a jaká piva jsou na čepu záleží na dni v týdnu a především na sezóně. Sledujte náš facebook, kde se pravidelně objevují aktuální informace o dění v pivovaru, restauraci, a nebo třeba i o tom, na jaké akci mimo pivovar nás můžete navštívit.

Ano, je možné si objednat prohlídku pivovaru, ale pouze po předchozí domluvě. Není v našich možnostech dělat prohlídky bez předchozí dohody. Prohlídka trvá přibližně 30 minut a kromě výkladu o našem pivovaru, výrobě piva a naší historii je součástí prohlídky i degustace piv přímo v pivovarském sklepě. Cena za osobu je 180Kč a minimální počet lidí ve skupince je 3 osoby, max. 6 osob.

Ano. Vše záleží na předchozí domluvě. Neváhejte nás kontaktovat.

Etikety a pivní tácky si můžete koupit na našem e-shopu. Zašleme Vám je poštou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v pivovaru.